Oferta archiwalna

Korepetycje Chemia Warszawa / online

Oferta archiwalna

80,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

inne


korepetycje Nowy Sącz, nauka Nowy Sącz, chemia Nowy Sącz, matematyka Nowy Sącz, fizyka Nowy Sącz

Jesteśmy tutaj, żeby dać Ci wszystko czego potrzebujesz z biologii, chemii i matematykiJest nas dwóch i jesteśmy naukowcami. Jesteśmy też braćmi i absolwentami renomowanych polskich uczelni (ŚUM, UJ).
Co ważniejsze, możemy pochwalić się już wieloletnim stażem korepetytorskim w biologii i chemii!
Jakub jest magistrem biotechnologii medycznej i nauczycielem biologii, a Filip doktorantem w Instytucie Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk, dołączyła do naszego zespołu również Ola, która uzyskała tytuł inżyniera na Politechnice Warszawskiej z biotechnologii, a aktualnie kończy studia magisterskie z zakresu biotechnologii chemicznej
Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń lub napisz smsa!


Damy Ci:wsparcie przy odrabianiu zadań i przygotowywaniu się do kolejnych lekcji


przygotowanie do sprawdzianów, klasówek


nadrabianie zaległości programowych


przygotowanie do Matury 2020


konsultacje dla studentów

Stawiamy na długotrwałą współpracę i lubimy pracować z tymi którzy myślą o sobie jako przypadkach beznadziejnych :)Czekamy na uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i studentów. Z doświadczenia wiemy, że lepiej zacząć naukę wcześniej niż dzień przed pierwszym sprawdzianem. Dlatego nie zwlekaj i zacznij pracę z nami już teraz!
Napisz do nas, a pokażemy Ci, że nauka może być prostsza i jaśniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Pamiętaj, że nawet jeśli masz duże problemy z nauką, to z nami przestanie to być Twoim zmartwieniem! :)
Pozdrawiamy


Jakub i Filip


Ważne do: 2020.07.14, wyświetleń: 112

nr ogłoszenia: 19294