Reklama Świetlna Nowy Sącz -Kaseton Reklamowy Litery Pylon Neon Kraków

120,00 zł

sprzedam


Reklama Nowy Sącz, Świetlna Nowy Sącz, Nowy Nowy Sącz, Sącz Nowy Sącz, -Kaseton Nowy Sącz, Reklamowy Nowy Sącz, Litery Nowy Sącz, Pylon Nowy Sącz, Neon Nowy Sącz, Kraków Nowy Sącz

REKLAMA ŚWIETLNA.
W tym jesteśmy najlepsi!

Wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam świetlnych pozwala nam na realizacje nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz najwyższej klasy oświetlenia LED daje Państwu pewność, iż będziecie się cieszyć naszymi produktami przez długie lata.

Na każdy produkt z tej kategorii udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

W naszej ofercie znajdą państwo takie produkty jak:
- kasetony w ramie aluminiowej
- kasetony z dibondu / płyty kompozytowej
- litery blokowe / przestrzenne / 3D
- kasetony tekstylne
- kasetony z plexi
- semafory stylizowane
- neony led, ledony
- Pylony / totemy reklamowe

Agencja reklamowa Koncept Art powstała w Nowy Sącz w 2007 roku, specjalizujemy się w kreacji reklamy wizualnej. Trzonem naszej działalności jest produkcja reklam zewnętrznych oraz drukarnia wielkoformatowa solwentowa i UV. Drukarnia to wyspecjalizowana jednostka, która jest wsparciem dla pracowni reklamy. Ale jej zadaniem jest również dostarczanie klientom takich produktów jak banery reklamowe, naklejki, folie samoprzylepne, plakaty oraz wiele innych.

Naszą specjalnością jest reklama świetlna taka jak kasetony reklamowe, litery przestrzenne oraz oklejanie samochodów. Reklama na pojazdach jest jednym z naszych głównych obszarów działalności. Oklejanie samochodów odbywa się przy użyciu najwyższej jakości materiałów długookresowych. Kolejnym dużym obszarem, którym zajmuje się nasza agencja reklamowa jest produkcja reklaamy zewnętrznej. Studio reklamowe w głównej mierze tworzy reklamy podświetlane, pylony, kasetony tekstylne ale również tablice reklamowe, pylony i billboardy.
Jednak dużą wagę przykładamy do kompleksowości naszej oferty. Dlatego można w niej znaleźć szeroką gamę produktów promocyjno reklamowych od druku i poligrafii do nadruków na odzieży. Dzięki temu mogą Państwo zintegrować swoje działania marketingowe w jednym miejscu oszczędzając swój cenny czas oraz pieniądze.

Posiadamy własny park maszynowy: drukarkę wiekloformatową ploter do frezowania CNC oraz wiele innych narzędzi niezbędnych w agencji reklamowej i drukarni. Posiadamy również doświadczoną kadrę (drukarzy, montażystów i grafików reklamowych), dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad procesem tworzenia reklam aż po sam montaż. Nasza agencja reklamowa i drukarnia ma własne zaplecze lokalowe (obecnie w rozbudowie) w którym skupia się cały proces produkcji reklamowej od projektu wykonanego przez grafika po druk, frezowanie, cięcie laserem i spawanie.

Zapraszamy do współpracy!


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 470

nr ogłoszenia: 20194